(reklama)

Nové články už tu:

onlineOK logo 400


Podpísané memorandum medzi WWF Slovensko a mestom Pezinok o spolupráci

Podpísané memorandum medzi WWF Slovensko a mestom Pezinok o spolupráci

Mesto Pezinok má vďaka svojej polohe výborný potenciál pre zdravý život a ekologické aktivity podporujúce zlepšovanie životného prostredia. Pezinčanky a Pezinčania žijú v prostredí plnom zelene a rozmanitosti. Tieto možnosti je potrebné rozvíjať, čo je taktiež cieľom mesta Pezinok. Aj toto bol dôvod pre začatie spolupráce so svetovou organizáciou WWF – spoločným zameraním je rozvoj biodiverzity.

Začiatok spolupráce s WWF Slovensko

Prvý decembrový deň bol zároveň prvým dňom spolupráce mesta Pezinok s WWF a OZ Prakoreň. V areáli lúky na Rozálke bolo na základe predošlého prieskumu a následných odporúčaní vysadených 42 stromov, ide o pôvodné druhy. Pestrá zmes dvojročných stromov prinesie nielen úrodu, ale najmä botanickú rozmanitosť pre túto lokalitu.

(Článok pokračuje pod reklamou)
analyza
(reklama)

Celé memorandum si určite prečítajte na webe mesta Pezinok TU: https://www.pezinok.sk/novinka/6826/memorandum-o-spolupraci-medzi-wwf-slovensko-a-mestom-pezinok


Ak ste článok dočítali až tu a niečo v článku vás zaujalo, budeme radi ak tento článok budete zdieľať. Je to jednoduchá akcia, ktorá nám pomôže v našej ďalšej práci.

Ďakujeme


 

uctovnictvo
(reklama)

Copyright © Slavomír

Pezinský informačný Portál
Free Joomla templates by Ltheme