Joomla Template by Joomlaplates.com
logo pip 80 mobil Pezinský informačný portál
kalendar banner

Konflikty z nepochopenia napísaného článku

V poslednom Pezinčanovi vyšiel článok Vladimíra Marušica s názvom "Výruby a pálenie vo vinohradoch". V krátkej dobe prišlo vyjadrenie k danému článku od Mateja Farbulu, vinára, vinohradníka a predsedu komisie vinárstva a vinohradníctva.

Čítať Ďalej

Diskusia o kultúre v Schaubmarovom mlyne

Debata o kultúre v mlyne bola príjemným stretnutím spriaznených ľudí, ktorým leží na srdci budúcnosť a hlavne rozvoj kultúry v Pezinku. Budúcnosť kultúry je ako puzzle (Vysvetlím v závere).

Čítať Ďalej

Prepis automobilu na polícii v Pezinku

Viecerí ste zachytili, že od dnes 1.8.2019 sa prepis automobilu realizuje bez zbytočnej byrokracie, čo znamená, že sa nevypĺňajú žiadne papiere, ale všetky veci sú v réžii pracovníkov polície. Super riešenie, ale báli sme sa, ako bude fungovať systém v prvý deň. Strach bol oprávnený.

Čítať Ďalej

Prečo vznikol tento informačný portál

Po piatich rokoch bývania v Pezinku som dospel k záveru, že tu stále chýba centrálny informačný web, kde by obyvatelia našli všetky akcie, ktoré sa v našom okrese realizujú na jednom mieste. Keďže mesto má nejaký okresaný kalendár podujatí, ale nedokázalo dať všetky akcie pod jednu strechu, tak sme sa rozhodli vytvoriť niečo jednoduché, uživateľsky príjemné a postavené na technológii google kalendár, kde si jednoduchým kliknutím dokážeme danú akciu dať do vlastného kalendára.

Čítať Ďalej