Nové články už tu:

onlineOK logo 400


Exriaditeľa SIS Vladimíra Pčolinského znovu obvinili, tentoraz pre tajnú nahrávku, ktorou sa oháňal aj Robert Fico

Exriaditeľa SIS Vladimíra Pčolinského znovu obvinili, tentoraz pre tajnú nahrávku, ktorou sa oháňal aj Robert Fico

Polícia obvinila nielen exšéfa tajnej služby, ale aj odsúdeného policajta Mariána Kučerku, ktorý je na úteku. Nahrávka medzi Kučerkom a prokurátormi špeciálnej prokuratúry bola zmanipulovaná, v zostrihanej verzii ju na tlačovkách púšťal predseda Smeru.

Predseda Smeru-SD Robert Fico dlhodobo používal prípad stíhaného expolicajta Mariána Kučerku ako dôkaz o tom, že prokurátori špeciálnej prokuratúry nútili funkcionára NAKA k priznaniam.
Dokonca na nich podal v minulosti aj trestné oznámenie, no neúspešne. Pred rokom pustil na tlačovke časť nahrávky, na ktorej bolo počuť prokurátora Ondreja Repu v rozhovore s expolicajtom Mariánom Kučerkom.
Medzičasom už kriminalisticko-expertízny ústav polície vyhodnotil nahrávku ako zostrihanú a upravovanú. Z celého vyše polhodinového rozhovoru Smer vybral iba niekoľkosekundové časti a spojil ich do zhruba dvojminútovej nahrávky.
Viac sa dočítate v originálnom článku: 
https://www.aktuality.sk/clanok/AUt0MBN/exriaditela-sis-vladimira-pcolinskeho-znovu-obvinili-tentoraz-pre-tajnu-nahravku-na-tlacovke-sa-nou-ohanal-aj-robert-fico

(Článok pokračuje pod reklamou)
analyza
(reklama)

 Pokračovanie článku


Redakcia
+421 948 640411
http://www.okrespezinok.sk

Najčítanejšie (6 mesiacov)
uctovnictvo
(reklama)
Copyright © Slavomír

Počet návštev od 1.1.2020

Počet návštev článkov
1311359
Pezinský informačný Portál
Free Joomla templates by Ltheme