Nové články už tu:

onlineOK logo 400


Na demokracii je krásne to, že správne rozhodnutie spoznáme až po určitej dobe

Na demokracii je krásne to, že správne rozhodnutie spoznáme až po určitej dobe

Slovensko má za sebou ďalšie komunálne voľby, ktoré nás (dúfajme) posunú ďalej a ku krajšej budúcnosti. K týmto voľbám sa na Slovensku budeme ešte dlho vracať. 

Môj osobný dojem z volieb je, že ľudia všeobecne chcú zmenu, ale zároveň chcú, aby ju za nich urobil niekto iný.  Presne ako v rodinách. Chceme mať poriadok v obývaku, ale najlepšie je, ak poriadok urobí niekto druhý, brat, setra, alebo mamka. 

Účasť okolo 50 % sa všeobecne oceňuje ako dobré číslo, ale to znamená, že nepripojiť sa k zmene sa rozhodlo niečo okolo 50 %. A dostávame sa k tomu čo píšem vyššie "Chceme mať poriadok v obývaku, ale najlepšie je, ak poriadok urobí niekto druhý. Brat, setra, mamka, alebo jednoducho "oni"." A to je ten problém, prečo sa ani nepribližujeme ku krajinám, ktoré často dávame za vzor, ako by to u nás malo vyzerať.

Chceme mať poriadok v obývaku, ale najlepšie je, ak poriadok urobí niekto druhý. Brat, setra, mamka, alebo jednoducho "oni"

Ako hovoria politickí komentátori, pracuje sa vždy s materiálom, ktorý máme a tomu musíme prispôsobiť nástroje. Volič chce sľuby, aj napriek tomu, že aj tak tieto sľuby kandidát nesplní. Naučili sme sa odmeňovať sľuby, aj keď tušíme, že sa nemusia splniť. Žijeme si svoj Slovenský sen, veď raz sa to musí podariť. 

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
analyza
(reklama)

Preto kandidát "musí" dať veľké peniaze za propagáciu, čo z neho, či sa to niekomu páči, alebo nie, urobí vazala.
Nikto rozumný nedá 30 - 50 tisíc € svojich peňazí za to, aby mohol pracovať pre kohokoľvek, ak tam nevidí návratnosť a zisk. Zároveň platí, že robiť 10 mesiacov zadarmo je tiež nejaká somarina, alebo sa mýlim?

 

Ak ste článok dočítali až tu a niečo v článku vás zaujalo, budeme radi ak tento článok budete zdieľať. Je to jednoduchá akcia, ktorá nám pomôže v našej ďalšej práci.

Ďakujemelogo PIP 150


 

Slavomír Repka
Pezinok je krásne mesto pre šťastný život

analyza
(reklama)
Copyright © Slavomír

Počet návštev od 1.1.2020

Počet návštev článkov
1323046
Pezinský informačný Portál
Free Joomla templates by Ltheme