Nové články už tu:

onlineOK logo 400


Je to zavádzanie a odvádzanie čitateľov od témy a nie informácia pre čitateľov od primátora mesta Ing. arch. Igora Hianika

Je to zavádzanie a odvádzanie čitateľov od témy a nie informácia pre čitateľov od primátora mesta Ing. arch. Igora Hianika

Pán Ing. arch. Igor Hianik, primátor Pezinka, uverejnil na svojom FB post, kde môj článok označil ako HOAX. Chcem zareagovať, pretože v poste ani náznakom nenapísal, prečo by to mal byť hoax, ale účelovo vytrhol 6 z celkových 360 slov kompletného textu. Pozrime sa na to bližšie
Pre zaujímavosť definícia hoaxu (wiki):

"Hoax (anglické slovo hoax označuje podvod, žart) je predovšetkým prostredníctvom internetu elektronicky šírená správa (najmä e-mailová), ktorá napriek svojej nezmyselnosti vyzýva na to, aby bola preposielaná ďalším používateľom systému."

Nech sa na to čitateľ pozrie, z ktorejkoľvek strany, môj článok Dezorganizácia vedenia mesta Pezinok už má dopad aj na najmenších. Nemá kto presunúť peniaze na stravovanie detí nie je nezmyselný (popisuje reálny zlý stav) a dokonca ani nevyzýva na preposielanie, to je iba k označeniu za HOAX.

 


Nadpis článku "naznačuje" obsah článku:
 Dezorganizácia vedenia mesta Pezinok už má dopad aj na najmenších. Nemá kto presunúť peniaze na stravovanie detí

Podstatná veta v článku: "Vec sa má tak, že nám bola odobratá agenda dotácie z náplne práce, spisy sú pobalené v krabiciach a čakajú na prevzatie a však problém je, že nevedno kto si ich prevezme, nakoľko nadriadený za školstvo to odmieta a nadriadený za sociálnu starostlivosť rovnako. Primátor do dnešného dňa nerozhodol ako tomu bude a kto to bude mať na starosti."

 

Poďme sa pozrieť na argumentáciu pána primátora

 Originálny (môj) text článku:

"Zatiaľ som nestretol nikoho, tak "šikovného", ako primátora Hianika, ktorý by dokázal tak rýchlo a tak efektívne rozprášiť pracovný kolektív. Už sa to nedá ani spočítať, koľko ľudí odišlo, koľko ľudí prišlo, aby vzápätí odišli. A vyzerá to, že deti nebudú mať čo jesť."

Reakcia Ing. arch. Igora Hianika na môj text:

"Po preverení zverejnených tvrdení autora článku je zrejmé, že všetky deti sa riadne stravujú a budú stravovať, tvrdenia: “...,že deti nebudú mať čo jesť…” sú zavádzajúce." (Viď. obrázok hore)

Ja som napísal: "A vyzerá to, že deti nebudú mať čo jesť."
Primátor napísal: "...tvrdenia: “...,že deti nebudú mať čo jesť…” sú zavádzajúce."
*
Nie, môj článok nie je HOAX, ale odpoveď je vystrihnutá z kontextu s úmyslom ...


Zlým úmyslom, ale čo iné sa dalo očakávať.

 

Už iba krátky záver. Diskusia pod daným postom je "vysoko odborná", pretože väčšina diskutujúcich sa priznáva, že ma (PiP) nečíta, alebo ma majú zablokovaného :-) .
Ale potom sa pýtam, o čom diskutujú, ak nevedia, čo je obsahom článku?
Buď klamú, že nečítajú, alebo sa sami zosmiešňujú, keď sa vyjadrujú k niečomu čo nepoznajú?
No neviem, kde je pravda, ale aj tak sa bavím.

 

Slavomír Repka
Pezinok je krásne mesto pre šťastný život

Najčítanejšie (6 mesiacov)
analyza
(reklama)
Copyright © Slavomír

Počet návštev od 1.1.2020

Počet návštev článkov
1317586
Pezinský informačný Portál
Free Joomla templates by Ltheme