Poslanci MsZ Pezinok 2022-2026
Poslanci MsZ Pezinok 2022-2026

14 dní na napísanie krátkej poznámky o sebe, je žalostne dlhá doba

User Rating: 5 / 5

Pred dvoma týždňami som oslovil všetkých volených zástupcov mesta Pezinok (poslancov a primátora), aby napísali krátku poznámku o sebe do zoznamu poslancov na tomto webe.

Keďže ma dosť obyvateľov žiadalo, či by som neurobil zoznam poslancov MsZ, podľa volebných obvodov, nakoľko web mesta ich má v abecednom poradí, tak som ho vytvoril tu: https://www.okrespezinok.sk/msz-pk

Chcel som, aby to malo "štábnu kultúru" a požiadal som všetkých volených zástupcov, aby sami o sebe napísali krátku poznámku. Odprezentovanie skúsenosti poslanca k voličovi. Aby sa volič dozvedel to, čo každý poslanec napíše sám o sebe.

Po 14 dňoch je výsledok 25:1

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
swapie
(reklama)

 

Smútok v duši.
Nová doba, stará ignorácia.

JEDINÝ poslanec, ktorý pochopil, že je to hlavne JEHO osobná prezentácia k voličovi bol pán poslanec doc. Mgr. Prostredník Ondrej, PhD., ktorý v priebehu 24 hodín dodal požadované informácie. (TU)

Našiel sa ešte jeden poslanec, ktorý odpovedal, že dodá požadované informácie, ale "skutek - utek", povedali by bratia češi.

Dôležité otázky pre voliča

1. Ak poslanci ignorujú voliča Repku, myslíte si, že nebudú ignorovať voliča ...... (doplň svoje meno)?

2. Chcú sa vôbec poslanci prezentovať svojim voličom, alebo im stačí, že volič im hlasy nahádže, lebo má krátku pamäť?

3. TOTO obyvatelia mesta Pezinok očakávali od posledných volieb?

 VOLIČ má moc, ale NESMIE vypínať pamäť

Existuje ešte možnosť, že preštudujem internet a napíšem o každom poslancovi čo nájdem. Nemyslím, že toto je ten správny postup, ale je to možnosť.


Ak ste článok dočítali až tu a niečo v článku vás zaujalo, budeme radi ak tento článok budete zdieľať. Je to jednoduchá akcia, ktorá nám pomôže v našej ďalšej práci.

Ďakujemelogo PIP 150


 

Slavomír Repka
Pezinok je krásne mesto pre šťastný život

PK PODCAST

 

Pezinský informačný Portál