Ako sa cíti dopravný inžinier s okrúhlou pečiatkou, ak jeho pokyny ktokoľvek ignoruje

Cíti sa blbo? Cíti sa rozpačito? Cíti sa nasrato? Alebo je mu to jedno a kašle na to? Nerozumiem, keď si policajt s okrúhlou pečiatkou nedokáže urobiť poriadok tam, kde funguje ako kompetentný (impotentný?) orgán.

Bol december 2020 a dopravný inšpektorát v Pezinku zaslal mestu list (obrázok hore): (celý list si otvoríš na tomto linku)

V tomto liste sa píše okrem iného aj toto:

kubaljak bod2

 

... Podmienkou osadenia ale z našej strany bolo doplnenie retro-reflexných prvkov (napr. páska) v hornej časti kvetináčov. Tieto prvky naďalej požadujeme v rozumnej miere doplniť tak, ....

 

Záver listu 

kubaljak upozornenie

 

Upozorňujeme Vás na fakt, že v prípade, ak urýchlene nedôjde k odstráneniu vyššie uvedených závad, môže byť na vyžiadanie príslušného správneho orgánu táto výzva použitá v rámci správneho konania.

 

Dnes je máj 2021, už skoro 5 mesiacov od daného vyjadrenia a má niekto pocit, že na "kochlíkoch" sú nejaké retro-reflexné prvky? 

A kompetentný orgán (dopravný inžinier) sa tvári, že vydáva kompetentné stanoviská, ale "posúva" kompetenciu na príslušný správny orgán.

Je dopravný inžinier kompetentná osoba, alebo v rámci Pezinka iba BU-BU-BU osoba?

Website: www.okrespezinok.skEmail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor webu PiP
Posledné články autora

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

kandidat slavo
reklama objednat 320
slavo kandidat
slavo kandidat