Aj vašu prácu vieme takto propagovať v rámci celého okresu Pezinok (65 tisíc obyvateľov)

Každý používa či už pre seba, alebo pre svoju firmu nejakú formu "Pí Ár" (PR - public relations). Ale vždy záleží na efektivite, ktorá ide ruka v ruke s dostupnými možnosťami, ktoré dokážete využiť. Jednu možnosť vám popíšem v tomto článku.

 


Ak hľadáte formu, ako posunúť vašu firmu bližšie k vašej cieľovej skupine zákazníkov, tak tento článok je určený práve vám.

 

Aké máme dnes možnosti?

  1. Zamestnať človeka na online reklamu a vybudovať si databázu klientov na sociálnych sieťach a vlastnom webe. Je to dobrá alternatíva, pokiaľ vaša firma dokáže zaplatiť túto formu. 
  2. Objednať si reklamu od google. Google je najväčší správca reklamy a ako to funguje si môžete naštudovať aj TU. Dá sa časom naučiť aj zručnému človeku, otázne je, koľko času mu na to bude potrebné venovať a či nevie ten čas využiť v efektívnejšie.
  3. Objednať si reklamu (PR) na vašu službu, firmu, alebo produkt, na nejakom regionálnom webe vo vašom okruhu zákazníkov.
    - Najpresnejšie cielenie na zákazníka a široké spektrum obsahu týchto webov dávajú tušiť ich veľkú výhodu.
    - Okrem toho, tieto weby majú záujem na čo najvyšších číslach a to ich poháňa ku kreativite a individuálnemu prístupu ku každej zadanej reklame.


WEB www.okrespezinok.sk a jeho pridružené sociálne siete sú už tretím rokom "ladené" na cieľovú skupinu obyvateľa okresu Pezinok, čo je podľa wikipédie cca 65 tisíc obyvateľov (cca 45 tisíc dospelých potencionálnych klientov).

 Rozdelenie našich čitateľov podľa veku a pohlaviadelenie pohlavie

 

Naša reklama má viacero možností (TU) a čo nie je uvedené v produktoch, vieme určite ušiť individuálne a presne na vaše potreby po vzájomnej dohode a konzultácii. 

 

Ako to u nás vyzerá v orientačných číslach nájdete v tejto tabuľke, pričom ďalej v článku sa povenujeme individuálne jednej reklamnej práci a jej výsledkom, ktoré veľmi jednoducho môžete dosiahnúť aj vy, prostredníctvom našej reklamy.

cisla vyber

 

Príklad jednej reklamy na tomto webe od zadania reklamy (TOP banner) až po koniec uverejnenia. Reklama bola uverejnená 59 dní a výsledné čísla sú tu:

rum bozkovx1

 Zobrazenia reklamy: 15504
Kliknutia na banner a presmerovanie na web produktu: 1189 (7,67%)

To je výsledok IBA na webe www.okrespezinok.sk, ale daný produkt sme ešte umiestnili na FB našej skupiny a tam to vyzeralo takto:

bozkovx3 

 Takýto výsledok bol za 59 dní.

Každá firma by to mala vyskúšať za cenu jedného pracovného obedu s dodávateľom.

 

Záver tohto reklamného príbehu?


Doručenie dvoch fliaš, ako poďakovanie za dobre odvedenú prácu

 bozkov darcek

 

Každá pozícia je obmedzená počtom reklamných bannerov, preto neváhajte a neodkladajte objednávku. 

Vianoce sú najlepší čas na poďakovania svojim zákazníkom a budovanie pozitívneho pohľadu na vaše obchodné meno.

 

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
  (Reklama) objednat 125