Odstránenie protiprávneho osadenia uvedeného dopravného zariadenia

Dňa 22.7.2020 som obdržal vyjadrenie dopravného inžiniera Okresného dopravného inšpektorátu OR PZ v Pezinku k ďalšiemu postupu v prípade osadenia závory na Myslenickej ulici v Grinave 

Posledný článok k tejto závore nájdete tuDnes je to už 20 dní, čo pezinská polícia koná

V tomto článku sa dozviete, prečo je nutné dotlačiť Mesto Pezinok do činnosti, nie iba odstránenia tejto závory (toto je IBA prvý NUTNÝ krok), ale následne aj využitia § 24 e cestného zákona. Viac sa o tomto paragrafe dočítate v predchádzajúcom článku)

K tejto druhej časti pripravujem ešte jeden článok, ktorý sa týka každého majiteľa pozemku dnes prístupného z tejto cesty, prípadne rybára, ktorý chytá na Grinavských jazerách a všetkých cyklistov a turistov.


 Vráťme sa k vyjadreniu dopravného inžiniera mjr. Ing. Radima KUBALJAKA, ktoré adresoval mestu Pezinok a na vedomie som ho obdržal aj ja.

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
padrino
  (Reklama) objednat 125

Obsah žiadosti

Dobrý deň,
na základe nám odstúpeného podnetu sťažovateľa upozorňujúceho na nezákonnosť dopravného zariadenia – dopravnej závory na Myslenickej ulici v Grinave, Vás ako príslušný cestný správny orgán, žiadame o začatie vykonávania krokov vedúcich k odstráneniu protiprávneho osadenia uvedeného dopravného zariadenia, nakoľko bez nášho súhlasu, ako príslušného dopravného inšpektorátu, nemohlo dôjsť k legálnemu vydaniu určenia použitia dopravného zariadenia.
O vykonaných krokoch vo veci odstránenia protiprávneho stavu nás priebežne informujte.
Žiadateľovi je súčasne doručovaná kópia tohto podnetu.

S pozdravom
Okresné riaditeľstvo PZ v Pezinku
Okresný dopravný inšpektorát v Pezinku
Dopravný inžinier
mjr. Ing. Radim KUBALJAK


Dnes si dovolím nekomentovať.

Ďakujem vám za pochopenie a hlavne verejne aj osobne deklarovanú podporu pri riešení tohto problému (čiernej stavby). Slavomír Repka

kubaljak vyjadrenie

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
kangaroo
reklama objednat 320

Slavomír Repka
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Posledné články autora

Tags: Doprava, Pezinok, Grinava, Myslenická závora, Do pozornosti