Joomla Template by Joomlaplates.com

Voľby prezidenta SR - 16. marec 2019

Sociálne siete dokázali ľudí rozdeliť na "našich" a tých druhých, ktorí ničomu nerozumejú. Niektorí sa do krvi dokážu biť za svojho kandidáta, ale ako som zistil, iba na sieti, alebo pri pive. Hľadal som, ako sa vysporiadať s voličmi Harabína, Kotlebu, Šefčoviča a zdá sa, že som riešenie našiel.

Aspoň na väčšiu časť daných voličov. (Áno, namýšľam si, ale predstava je to pekná :-) )
Nech mi odpustia všetci moji kamaráti s opačným názorom.
Ja sa netajím svojou minulou voľbou, ani svojou nástavajúcou voľbou, ktorú vyjadrujem aj touto ilustračnou fotomontážou (foto: internet). Viem si svoju voľbu obhájiť pred sebou, ale aj verejne, vždy pod svojim menom.
 

Riešenie:

 
V princípe, keď mi "dochádzajú argumenty" prečo je Harabín, Kotleba, Ševčovič zlá voľba, prechádzam do protiútoku, ktorý hovorí približne toto:
Jano, Jožo, Tonko, Rudo, .... , keďže sme dospelí ľudia a ako takí sa tak aj prezentujeme, urobme jeden pokus. 
 
Napíšme si transparent (každý za seba) v zmysle: Volil som .... a budem voliť .... a s týmito transparentami sa poďme SPOLU prejsť po meste, kde žijeme a kde nás poznajú ľudia....

moja volba porovnanie 

Zatiaľ sa nikto nepridal. Prečo?

A je dokonané :-(  

 
Pezinský informačný portál (PiP)
ADMIN (PiP)
Author: ADMIN (PiP)Website: www.okrespezinok.skEmail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Krátko o autorovi
Všetky informácie na jednom mieste. Web všetkých obyvateľov okresu Pezinok.
Ďakujeme, že nás sledujete aj na FB v skupine PiP

(reklama)

Vinár okresu Pezinok

(reklama)