PEZINOK | |

Pán premiér, klobúk dole. Tento prejav sa už blížil prejavu štátnika a ja som vám uveril

Plošné testovanie nám všetkým narobilo vrásky. Vzhľadom na informovanie, sme sa všetci stali otrokmi neprávd, poloprávda a výmyslov. Ideme do finále a preto by sme sa mali konečne rozhodnúť. Idem na testovanie? Neidem na testovanie? Čo potom?

Covid doba nás dostala medzi hráčov najvyššej úrovne, akurát nepoznáme pravidlá. S COVID-om bojuje Europská únia, Amerika aj všetky iné svetadiely a každý niečo skúša. 

Naša vláda na čele s premiérom Matovičom vykročila (síce ľavou nohou), ale vykročila na cestu, ktorá nás buď dostane do všetkých novín, ako lídrov boja proti COVID-u, alebo nás dostane do svetových novín, ako najväčších babrákov.

Iný výsledok nenexistuje. Ale...

V našich rukách je postaviť sa dnes za premiéra, ktorý ako každý človek veľa podrbal, ale čo mu nikto nemôže uprieť je snaha zlepšiť Slovensko. Neskutočná snaha očistiť nás od korupcie, od pozostatkov bývalých vlád, od ...

Pozrel som si jeho video (klikni na obrázok)

matovic perex

 

a ja som mu UVERIL

Prosím každého ešte o pár hodín dôvery. Je jedno či si neveriaci, alebo veriaci, či si opozičník, alebo koaličník. Jednoducho si človek.

Tu neide o Matoviča. Tu ide o Teba, Mňa, Mojich, ale aj Tvojich blízkych. Tvojich rodičov, prípadne tvojich starých rodičov. 

Toto nie je o Matovičovi, toto je o prežití, aj keby v pondelok mal prísť LOCK DOWN

Iba toľko som chcel. Ďať nám šancu 

Poď sa otestovať. Všetci si navzájom poďakujeme.

Slavomír Repka
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.