online reklama
husky ok
reklama objednat 320
vyroba webu

Testovanie na COVID 19 odhaľuje naše druhé ja. Viacerí by sa mali červenať

Najbližší víkend sa udeje asi najväčšia akcia na Slovensku, ktorá nás môže ochrániť, ale zdá sa, že osobná averzia niektorých obyvateľov je silnejšia ako pud sebazáchovy. Som z toho smutný, aj napriek tomu, že som veľkým kritikom pána primátora. (#spajame)

Narážam na FB post, ktorého fotku mám v perexe a hlavne na diskusiu pod týmto postom. (Vynechám teraz zle napísaný názov článku)

Je mi jedno, či je niekto zástanca plošného testovania, alebo odporca. Každý z vás má na to svoje argumenty a ja ich akceptujem, aj keď ja sa otestovať pôjdem. 

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
padrino
reklama objednat 320

Ale hnevá ma tá diskusia, väčšiny diskutujúcich, ktorá bohužiaľ nehovorí nič o primátorovi, ale všetko o diskutujúcich.
Kritizujte primátora, ak niečo urobí zle, protiprávne, alebo niečo neurobí. Ale podceňovať primátora a urážať za to, že musí pracovať s tým málom, čo mu vláda spolu so svojim rozhodnutím o plošnom testovaní dala, je nekorektné.

Pán primátor je v ťažkej situácii a či sa nám to páči, alebo nie, POTREBUJE pomoc obyvateľov aj napriek tomu, že veľakrát kašľal na obyvateľov. Dnes sa snaží zrealizovať misiu záchrany pezinčanov a verte, alebo neverte, ale aj Vás, ktorí sa ho snažíte zosmiešniť.

Prosím Vás, všetkých, nemôžete rezať do povrazu, ktorým vás chcú vytiahnuť z priepasti (aj keby vyzeral zhnilý).

spájame pezinok 250

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
  (Reklama) objednat 125

Slavomír Repka
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Posledné články autora

Tags: Pezinok, Primátor, COVID 19

6 najčítanejších článkov Pezinčanov

  • Firma Swietelsky Slovakia spol. s r. o., plánuje zvýšiť kapacitu obaľovačky živičných zmesí zo 60 tis. ton na 140 tis. ton a mesto Pezinok ani poslanci mesta Pezinok o tomto neinformujú obyvateľov Pezinka.
  • Ľudia vedia byť k sebe milí, ale tiež sa dokážu k sebe správať ako dravá zver. Ale najhoršie je, ak sú k sebe ľahostajní. Aj toto je chorobou dneška. Ľahostajnosť.
  • V čase koronakrízy sa v Grinave objavil kostlivec o ktorom mesto vie minimálne od roku 2012 a ktorého riešenie sa stále odkladá... Stále sa sľubuje, fabuluje a dokonca aj klame,

  • Rok 2021 je pre obyvateľov z pohľadu budúcnosti veľmi dôležitý, pretože na Slovensku sa po 10 rokoch realizuje v gescii Štatistického úradu SR sčítanie obyvateľov, domov a bytov. Prvýkrát je integrované a plne elektronické. Prvá časť sčítania bytov a domov už prebehla v minulom roku v gescii samospráv a majiteľov a správcov nehnuteľnosti. Druhá fáza elektronického sčítania je zameraná na sčítanie obyvateľov a uskutoční sa od 15. februára 2021 do 31. marca 2021.

  • Prešiel skoro mesiac od stretnutia pána primátora Igora Hianika s obyvateľmi Grinavy. Pokúsim sa Vám priblížiť môj pohľad na dané stretnutie a budúcnosť Grinavy, ktorá prirástla k môjmu srdcu a cítim sa tu komfortne a príjemne.
  • Ak sa nezačneme na obyvateľov Pezinka pozerať ako na partnerov, pre ktorých sa zmeny robia, nikdy nebude v Pezinku lepšie!

    Od 13.8.2019 platí v úseku pred križovatkou Myslenická - Limbašská, zmena dopravy (tzv. zipsovanie), ktorej zrealizovanie nebolo v súlade s deklarovanou "novou komunikačnou kultúrou" nového vedenia mesta Pezinok.