online reklama
husky ok
reklama objednat 320
vyroba webu

Pezinský architektonický skvost - POKRAČOVANIE

Pezinok žije už pár dní farbami. Lepšie povedané plastovými farebnými kelímkami, ktoré primátor (mimochodom Ing. arch) obhajuje ako svetové umelecké napredovanie Pezinka na úroveň Milána, Barcelóny, Paríža, alebo Londýna.

 

Posledný článok nájdete tu: Kvetináče pre vitalitu Pezinka. Analýza vzniku "stromovej aleje" na Štefanikovej ulici v Pezinku (medzi rečou: prečítalo si ho už viac ako 5000 čitateľov)

Takto nerealizuje projekty asi ani Lukašenko  (FB poznámka)

HLASUJTE TUTento článok nebude dlhý, skôr krátky.

Respektíve už ste ho prečítali, pretože fotku vyššie ste už videli.

Dám tu fotku ešte raz a pozrime sa spolu, ako neskutočne "krásne a moderné" plastové kvetináče dokázali zapadnúť pred historickou budovou medzi betónové a drevené kvetináče.

Všimnite si aj profesionálne kompozičné zapojenie železa (formou zaujímavého stojana na bicykel) medzi PLAST, DREVO, BETÓN a ASFALT.

 

pokracovanie perex2

Architektonický pezinský skvost

Foto: Neznámy autor (zdroj internet)

 

reklama

 (reklama)

 

Slavomír Repka
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Posledné články autora

Tags: Pezinok

6 najčítanejších článkov Pezinčanov

  • Firma Swietelsky Slovakia spol. s r. o., plánuje zvýšiť kapacitu obaľovačky živičných zmesí zo 60 tis. ton na 140 tis. ton a mesto Pezinok ani poslanci mesta Pezinok o tomto neinformujú obyvateľov Pezinka.
  • Ľudia vedia byť k sebe milí, ale tiež sa dokážu k sebe správať ako dravá zver. Ale najhoršie je, ak sú k sebe ľahostajní. Aj toto je chorobou dneška. Ľahostajnosť.
  • V čase koronakrízy sa v Grinave objavil kostlivec o ktorom mesto vie minimálne od roku 2012 a ktorého riešenie sa stále odkladá... Stále sa sľubuje, fabuluje a dokonca aj klame,

  • Rok 2021 je pre obyvateľov z pohľadu budúcnosti veľmi dôležitý, pretože na Slovensku sa po 10 rokoch realizuje v gescii Štatistického úradu SR sčítanie obyvateľov, domov a bytov. Prvýkrát je integrované a plne elektronické. Prvá časť sčítania bytov a domov už prebehla v minulom roku v gescii samospráv a majiteľov a správcov nehnuteľnosti. Druhá fáza elektronického sčítania je zameraná na sčítanie obyvateľov a uskutoční sa od 15. februára 2021 do 31. marca 2021.

  • Prešiel skoro mesiac od stretnutia pána primátora Igora Hianika s obyvateľmi Grinavy. Pokúsim sa Vám priblížiť môj pohľad na dané stretnutie a budúcnosť Grinavy, ktorá prirástla k môjmu srdcu a cítim sa tu komfortne a príjemne.
  • Ak sa nezačneme na obyvateľov Pezinka pozerať ako na partnerov, pre ktorých sa zmeny robia, nikdy nebude v Pezinku lepšie!

    Od 13.8.2019 platí v úseku pred križovatkou Myslenická - Limbašská, zmena dopravy (tzv. zipsovanie), ktorej zrealizovanie nebolo v súlade s deklarovanou "novou komunikačnou kultúrou" nového vedenia mesta Pezinok.