online reklama
reklama profit
reklama objednat 320
vyroba webu

Výsledky práce poslancov je možné vidieť už za dva dni. Ak pracujú pre obyvateľa! | VÝZVA

Tento článok nebol môj nápad (ja som rezignoval), ale je nápadom 5 obyvateľov Grinavy, ktorí nezávisle na sebe ma dnes kontaktovali, aby som krátkym článkom vyzval poslancov MsZ Pezinok. ....

Projekt "zvieracie nebo" v Pezinku dokázala časť aktívnych poslancov (klub Za Pezinok a niekoľko ďalších poslancov) dostať do polohy verejného prejednania projektu za dva dni. Super práca, poslanci.

Aby sme v tom mali jasno, uveďme si zoznam poslancov, ktorí sa pod žiadosť o zvolanie podpísali:

 
JUDr. Roman Mács
prof. Ing. Elena Žárska, CSc.
prof. Ing. Pavel Alexy, PhD. 
Mgr. Kvetoslava Štrbová
Mgr. Richard Oravec 
Matej Farbula
Mgr. Božena Mizerová 
Bc. Ľuboš Hidaši
Drahomír Šmahovský
Ľubomír Čech

5.8. 2020 podali žiadosť na podateľni MsÚ a 7.8. 2020 pán primátor Igor Hianik zvoláva verejné vypočutie na pondelok 17. augusta o 18.00 h v Dome kultúry v Pezinku.

Ďakujeme


Otočme list

 Už 3 a pol mesiaca rezonuje Grinavou problém s čiernou stavbou (závora na vstupe do vinohradov) a poslanci mlčia ako ...

Normálne mlčia, ako keby to nebol problém Pezinčanov, Grinavanov, turistov, cykloturistov a vinárov.

Ak sa chce, tak sa dá aj za dva dni.
Ak sa nechce, tak ani tri a pol mesiaca nepomôže.


V Ý Z V A

Tento článok nebol môj nápad, ale je nápadom 5 obyvateľov Grinavy, ktorí nezávisle na sebe ma dnes kontaktovali, aby som krátkym článkom vyzval poslancov (pozn. všetkých poslancov, nie iba Grinavských :-( ), ktorí nám Grinavanom dokážu pomôcť odstrániť čiernu stavbu a zachovať vstup do vinohradov cez Myslenickú ulicu tak, ako to fungovalo od sedemdesiatych rokov minulého storočia.

Ďakujeme

 

(Článok pokračuje pod reklamou)
  (Reklama) objednat 125

Slavomír Repka
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Posledné články autora

Tags: Doprava, Pezinok, Grinava, Myslenická závora

6 najčítanejších článkov Pezinčanov

  • Firma Swietelsky Slovakia spol. s r. o., plánuje zvýšiť kapacitu obaľovačky živičných zmesí zo 60 tis. ton na 140 tis. ton a mesto Pezinok ani poslanci mesta Pezinok o tomto neinformujú obyvateľov Pezinka.
  • Ľudia vedia byť k sebe milí, ale tiež sa dokážu k sebe správať ako dravá zver. Ale najhoršie je, ak sú k sebe ľahostajní. Aj toto je chorobou dneška. Ľahostajnosť.
  • V čase koronakrízy sa v Grinave objavil kostlivec o ktorom mesto vie minimálne od roku 2012 a ktorého riešenie sa stále odkladá... Stále sa sľubuje, fabuluje a dokonca aj klame,

  • Rok 2021 je pre obyvateľov z pohľadu budúcnosti veľmi dôležitý, pretože na Slovensku sa po 10 rokoch realizuje v gescii Štatistického úradu SR sčítanie obyvateľov, domov a bytov. Prvýkrát je integrované a plne elektronické. Prvá časť sčítania bytov a domov už prebehla v minulom roku v gescii samospráv a majiteľov a správcov nehnuteľnosti. Druhá fáza elektronického sčítania je zameraná na sčítanie obyvateľov a uskutoční sa od 15. februára 2021 do 31. marca 2021.

  • Prešiel skoro mesiac od stretnutia pána primátora Igora Hianika s obyvateľmi Grinavy. Pokúsim sa Vám priblížiť môj pohľad na dané stretnutie a budúcnosť Grinavy, ktorá prirástla k môjmu srdcu a cítim sa tu komfortne a príjemne.
  • Ak sa nezačneme na obyvateľov Pezinka pozerať ako na partnerov, pre ktorých sa zmeny robia, nikdy nebude v Pezinku lepšie!

    Od 13.8.2019 platí v úseku pred križovatkou Myslenická - Limbašská, zmena dopravy (tzv. zipsovanie), ktorej zrealizovanie nebolo v súlade s deklarovanou "novou komunikačnou kultúrou" nového vedenia mesta Pezinok.