Nové články už tu:

onlineOK logo 400


Výzva primátorovi a poslancom k voľbe riaditeľa PKC

Výzva primátorovi a poslancom k voľbe riaditeľa PKC | VYHODNOTENIE

 Celý netransparentný proces som popísal v článku Nevydarený pokus o transparentné výberové konanie na riaditeľa PKC a následne prebehla výzva obyvateľov Pezinka k poslancom MsZ a primátorovi Pezinka, ktorého výsledky nájdete tu: Výzva primátorovi

 

Šatistika výzvy

cisla vyzva

128 podpisov
Cez 3200 otvorení a čítaní výzvy
Konverzný pomer 3,9%

 

Na internete si kladiem vždy 2 otázky:

Súhlasím s danou výzvou?

Podpíšem sa svojim plným menom pod túto výzvu?

 Po zodpovedaní týchto otázok každý dospeje k výsledku, že tých, ktorí s danou výzvou súhlasia, ale verejne sa nepodpíšu je niekoľkonásobne viac. A toto potvrdzujú aj internetové prieskumy v jednotlivých štátoch EÚ.

 

Aké možnosti dnes existujú

1. Komisia druhého výberového konania navrhne primátorovi na potvrdenie Miroslava Holzmanna, nakoľko splnil všetky podmienky daného výberového konania a primátor dá o tomto návrhu hlasovať v MsZ.

2. Poslanci v zmysle rokovacieho poriadku doplnia program MsZ o jednanie o tomto bode a zrušia tretie kolo výberového konania do doby, pokiaľ neprebehne hlasovanie o druhom účastníkovi (ktorý SPLNIL všetky podmienky) druhého výberového konania.

3. Skupina poslancov, alebo akýkoľvek obyvateľ podá podnet na preskúmanie zákonnosti tohto postupu prokuratúre.

 

Som zvedavý, ktorým smerom bude MsZ Pezinok postupovať

 

Záver

Chcem sa za všetkých obyvateľov Pezinka poďakovať tým, ktorí sa snažia participovať na správe vecí verejných a sú ochotní sa pod svoj názor podpísať. 

V najbližšej výzve nás bude viac

 

Netvrdím, že vyhlásenie tretieho výberového konania na riaditeľa PKC je nezákonné (to môže potvrdiť/vyvrátiť prokuratúra), ale tvrdím, že vyhlásenie tretieho výberového konania s nižšími parametrami sa nezhoduje s DEKLAROVANÝM postojom primátora mesta Pezinok o TRANSPARENTNOSTI a NOVEJ KULTÚRE, ktorá bola obyvateľom predkladaná v predvolebnej kampani.

 

Slavomír Repka
Pezinok je krásne mesto pre šťastný život

uctovnictvo
(reklama)
Copyright © Slavomír

Počet návštev od 1.1.2020

Počet návštev článkov
1311356
Pezinský informačný Portál
Free Joomla templates by Ltheme