Joomla Template by Joomlaplates.com

Piknik na zámku

Nedeľa na Smolenickom zámku bude plná skvelého jedla, hudby a zábavy pre celú rodinu. Zámok svoje brány otvorí o 14:00 a čakať na vás bude handmade zóna, občerstvenie, prehliadky zámku a pohodová atmosféra. Rozprávkové prostredie zámku následne o 15:00 ožije históriou. No neostane len pri pozeraní, tentokrát sa vám ujde skutočná ochutnávka! Rytieri z Agentúry Hector budú počas celého Pikniku predvádzať ukážky historického šermu, stredovekú zbrojnicu a chýbať nebude ani dobová kuchyňa.

Smejko a Tanculienka z divadla Maska sa od 16:30 postarajú o program pre naše detské ratolesti. Pripravené majú vystúpenie plné pesničiek a zábavy, ktorým vždy dokážu malých divákov potešiť aj roztancovať.

Nedeľný podvečer sa bude niesť v atmosfére pohody a jazzu. Od 18:00 zaspieva mladá trebišovská speváčka Kristína Mihaľová spolu s Jakubom Šedivým. Kristína sa v rámci jazzovej scény zviditeľnila v súťaži Nové tváre slovenského jazzu, širšia verejnosť ju zase spoznala v televíznej šou Hlas Česko Slovenska. Od 19:00 sa o hlavný hudobný program postará legendárny Peter Lipa so svojou kapelou. Po vydarených predchádzajúcich ročníkoch sa na vystúpenia do Smoleníc vracia veľmi rád. A nám sa jeho jazz k letnej zámockej kulise predsalen hodí najlepšie. Ba čo viac, tento rok si ako hudobný sprievod privedie aj špeciálneho hudobného hosťa, Milana Lasicu.

K pikniku však neodmysliteľne patrí aj niečo chutné na zakúsnutie! .... Celý článok so všetkýmo informáciami nájdete TU

Kalendár všetkých akcií

Pezinský informačný portál (PiP)
ADMIN (PiP)
Author: ADMIN (PiP)Website: www.okrespezinok.skEmail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Krátko o autorovi
Všetky informácie na jednom mieste. Web všetkých obyvateľov okresu Pezinok.
Ďakujeme, že nás sledujete aj na FB v skupine PiP

(Reklama)
(Reklama)