uctovnictvo
(Reklama)
(reklama)

Nové články už tu:

onlineOK logo 400


Komisie pri MsZ Pezinok 2023
Komisie pri MsZ Pezinok 2023

Komisie - poradné orgány poslancov MsZ v Pezinku na najbližšie roky

User Rating: 0 / 5

Do najbližšieho Mestského zastupiteľstva ide materiál s členmi komisií pre jednotlivé oblasti. Viete si tu nájsť, kto bude (pravdepodobne po schválení) v ktorej komisii. 

Komisie sú (mali by byť) PORADNÝM orgánom pre poslancov.  

Troška sa strácam v poslednej komisii. Z deviatich členov komisie je 5 poslancov MsZ. (?)

a)   Komisia ekonomiky, financií a podnikania:

členovia:

  1. Elena Žárska
  2. Mário Branný
  3. Peter Halan
  4. Tatiana Macháčová
  5. Lenka Čermáková
  6. Lukáš Hrúz
  7. Gabriela Šipošová
  8. Marek Chvíla
  9. Igor Bělina

predseda: Mário Branný

b)   Komisia kultúry, vinohradníctva a cestovného ruchu:

členovia:

  1. Juraj Hanulík
  2. Zdeno Čech
  3. Oľga Bejdáková
  4. Martin Hrubala
  5. Matej Farbula
  6. Ivan Koska
  7. Monika Matiašovská
  8. Erika Liptáková 
  9. Dušan Lančarič

predseda: Juraj Hanulík

c)   Komisia pre verejný poriadok:

členovia:

  1. Ľudovít Farbula
  2. Adam Solga
  3. Martin Hric
  4. Roman Šmahovský
  5. Oľga Votavová
  6. Emil Moťovský
  7. Michaela Lobová
  8. Branislav Macháč
  9. Filip Majerský

predseda: Ľudovít Farbula

d)   Komisia sociálnej, zdravotnej a bytovej politiky:

členovia:

  1. Eva Pilátová
  2. Mária Wagingerová
  3. Andrej Durdovanský
  4. Matúš Čentéš
  5. Elena Matuská
  6. Ľuboš Hidaši
  7. Stanislava Dulajová
  8. Rastislav Letnický
  9. Mária Magátová

predseda: Eva Pilátová

e)   Komisia školstva, mládeže a vzdelávania:

členovia:

  1. Kvetoslava Štrbová
  2. Veronika Adamová
  3. Ondrej Prostredník
  4. Andrea Hájičková
  5. Renáta Minarovičová
  6. Zuzana Bilská
  7. Juraj Buzalka
  8. Monika Hlúšková
  9. Martin Kríž

predseda: Kvetoslava Štrbová

 

f)   Komisia športu:

členovia:

  1. Pavel Alexy
  2. Tomáš Vlachovič
  3. Kvetoslava Štrbová
  4. Zdeno Čech
  5. Justín Sedlák
  6. Peter Matúšek
  7. Pavol Jajcay
  8. Ernest Mészáros
  9. Silvia Švecová
  10. Naďa Kúdelová
  11. Pavol Poláček
  12. Eduard Štamm
  13. Vladimír Koči
  14. Martin Gaál
  15. Miroslav Horák
  16. Medard Féder
  17. Miloš Andel
  18. Dušan Baďura
  19. Rastislav Janáč
  20. Vladimír Gába
  21. Rastislav Blaško
  22. Ján Alexy
  23. Anton Štrba
  24. Peter Grič
  25. Andrej Tichý
  26. Martin Radoský
  27. Jozef Tománek
  28. Tomáš Šustek
  29. Peter Matúšek
  30. Juraj Gažo
  31. Michal Gloznek
  32. Linda Balážová
  33. Mário Branný
  34. Peter Kostka

predseda: Pavel Alexy

g)   Komisia územného rozvoja, dopravy a životného prostredia:

členovia:

  1. Oliver Solga
  2. Renáta Klimentová
  3. Tomáš Vlachovič
  4. Marián Šipoš
  5. Tomáš Pitoňák
  6. Drahomír Halčín
  7. Tomáš Schabjuk
  8. Kristína Čechová
  9. Vojtech Winter

predseda: Oliver Solga

(všetkých navrhovaných členov píšeme bez titulov, vzhľadom na to, že ich niektorí neuviedli)

 

ZDROJ: Návrh uznesenia MsZ 

Redakcia
+421 948 640411
http://www.okrespezinok.sk

Najčítanejšie (6 mesiacov)
webdesign 
(reklama)
Copyright © Slavomír

Počet návštev od 1.1.2020

Počet návštev článkov
1311356
Pezinský informačný Portál
Free Joomla templates by Ltheme